Наша автошкола

Вітаємо на сайті Нашої Автомотошколи!

Ви вирішили освоїти мистецтво водіння?
Статус звичайного пішохода вже не влаштовує вас? Як щодо того, що б змінити статус і комфортно розташуватися за кермом автомобіля, мотоцикла, скутера, мотоцикла з коляскою, або пройняти по мотокроссовой трасі на кросове мотоциклі, навчитися більш впевнено керувати технікою, або просто пригадати правила дорожнього руху?!

Якщо рішення ствердно — тоді ВПЕРЕД В АВТОМОТОШКОЛУ!

Наша школа водіння пропонує Вам навчитися управляти будь-яким видом наземної техніки якісно і професійно. За 13 років роботи ми підготували тисячі водіїв високого класу різних категорій. Переучували, підвищували навички керування транспортними засобами людей у які вже отримали водійські посвідчення. Навчали вищого пілотажу мотоциклістів.

Переваги автомотошколи «Альбатрос-Транс»:

Великий парк авто, мото техніки з можливістю вибору

Сучасні повністю обладнані класи

Можливість поетапної оплати навчання

Повне забезпечення літературою

Різноманітні групи: ранкові, денні, вечірні, вихідного дня, суміщені.

Виїзна медкомісія

Індивідуальний підхід

Наявність декількох філій

Великий досвід роботи (працюємо з 1998)

В одному місці ви можете навчитися на категорії «А1″, «А», «В1″, «В», «С1″, «С», «ВЕ»,»С1Е», «СЕ», а також пройти курс контраварійної підготовки, навчитися стантрайдингу, мотокросу, і просто відновити досвід управління будь-яким видом транспорту з вищепереліченого.
автомотошкола «Альбатрос-Транс»

Нами була виконана величезна робота, але результат того вартий!

Автомотошкола «Альбатрос» створила комфортні умови для учнів з оптимальними для них витратами. Але найголовніше — всі наші учні, залишилися задоволені!

Почніть відвідувати наші курси водіння і Ви у всьому переконаєтеся самі! Ці автокурси, без сумніву, дадуть результат понад Ваших очікувань!

ВПЕРЕД ЗА КЕРМО!