Як вибрати мотоперчатки

1. Типи мотоперчаток

Літні рукавички

Летние перчаткиТипы мотоперчатокЛітні рукавички — зазвичай дуже тонкі шкіряні рукавички, без підкладки і вони ледь захищають від води.  При покупці найкраще звернути увагу на рукавички зроблені зі шкіри, так як вони самі безпечні.  Але у випадку падіння при їзді на мотоциклі вони будуть розірвані буквально на шматки.

 Існує два типи таких рукавичок, з пальцями і без пальців.  Варіант рукавичок без пальців більш зручний, якщо тільки ви в них не ведете автомобіль.

 У тому випадку, якщо ви поїдете в таких рукавичках без пальців в дуже жарку і сонячну погоду, але на руках ви можете отримати «оригінальний» і не надто презентабельний загар.

Рукавички середньої ваги

Перчатки среднего весаЦі рукавички мають середню вагу між літніми та зимовими рукавичками.  Застосовуються вони і як гоночні, і як літні рукавички.

 Такий варіант мотоперчаток віддає перевагу більшість мотоциклістів.  У світі проводиться безліч варіантів таких мото рукавичок, одні з яких мають підкладку, а інших її немає.

 Всі сучасні моделі рукавичок цього класу мають спеціальні області захисту, що і є їх незаперечною перевагою, ніж вони дуже зручні.

Пріобреcті можна їх у всіх видах і стилях.

Зимові рукавички

Зимние перчаткиВони набагато товщі, ніж мотоперчаткі середньої ваги.  Вони зроблені так, щоб зберігати ваші руки в теплі в більш холодну погоду.  Цим мото рукавичкам доведеться захищати вас від дощу і мокрого снігу, тому упевніться, що сподобалася вам модель водостійка, в іншому випадку така модель буде зовсім марна.

 Необхідно звернути на дуже важливий момент у використанні рукавичок.  Вам обов’язково необхідно звикнути до управління мотоциклом в рукавичках з товстими пальцями, тільки перевірте, щоб вони не були аж надто товстими.

Рукавички дощу

Часто ці мотоперчаткі не більше, ніж захисне покриття із пластику, для того щоб не пропускати дощ.  Це не дуже зручне рішення, так як ці рукавички можуть стати дуже слизькими при керуванні мотоциклом під час дощу, а при надяганні їх на інші, матрьошка з рукавичок стає дуже товстою і незручною.  Однак мото рукавички проти дощу часто дуже дешеві, їх легко дістати з мотоцикла і швидко надіти в разі потреби.

2. Особливості мото рукавичок

Перш ніж Ви продовжите читати, вирішите в яку погоду ви збираєтеся використовувати мото рукавички.

Комфорт

Мотоперчаткі повинні мати правильний розмір.  Вам необхідно постійно використовувати руки під час руху на мотоциклі, то рукавички з неправильним розміром будуть завдавати вам занепокоєння.  А великі мото рукавички стануть обгортають навколо ручок керма.  А мото рукавички занадто маленького розміру будуть викликати роздратування пальців.

Для того, щоб встановити розмір мотоциклетних рукавичок який вам необхідний, так ви можете використовувати діаграму розмірів рукавичок.

Конструкція

Більшість рукавичок — має ергономічну форму.  Обов’язково перевірте рукавички дощу, тому що іноді вони являють собою всього лише дві половини, зшиті разом.  Мотоперчаткі майже завжди робляться з шкіри або дуже міцного нейлону.  Але шкіра забезпечує найвищу ступінь безпеки, особливо в разі падіння на мотоциклі.

Крім того, рукавички повинні мати посилення у вигляді додаткових накладок на суглобах і долоні.  Особливості їх конструкції складаються в наявність вуглепластикових пластин, які захищають місця з найбільшою ймовірністю сильного удару.  А також і невеликими металевими заклепками на долонях для того, щоб уникнути забруднення рук.

Підкладка

Деякі рукавички мотоцикла дозволяють вам вийняти підкладку для прання, що являє собою додаткової перевага приблизно після 3.000 кілометрів!  Ви можете також отримати і окрему підкладку рукавичок, що також може бути додатковою перевагою, наприклад, якщо вам буде необхідно зігріти руки в мотоциклетних рукавичках середньої ваги.  Тільки упевніться, що і накладки, і підкладка мото рукавичок не обмежують можливості точного керування мотоциклом.

Манжети

Часто літні мотоперчаткі їх зовсім не мають, але на всіх інших типах рукавичок вони є.  Це частина рукавичок проходить в ваш рукав, і буде захищати вас від вітру задуває в рукава куртки.  Під час дощу вода може заливатися і в рукав, і в рукавичку, тому буде краще, якщо загорнути манжети рукавички під рукава куртки для поліпшення захисту від дощу.  Якщо ваші мотоперчаткі мають хороший захист від води, то рукавички проти дощу вам зовсім не знадобляться.

Водостійкість

Чи повинні мотоперчаткі бути водостійким?  Так, звичайно.  Сьогодні всі матеріали — це продукт високих технологій, тому і хороші рукавички теж не повинні пропускати воду.  Ви заплатите трохи більше, але ця покупка рятує вас від придбання спеціальних мотоциклетних рукавичок проти дощу.  Зверніть увагу на переваги таких мотоциклетних рукавичок.  Наприклад не потрібно буде використовувати подвійні рукавички.  Та й самі виробники не забудуть повідомити вам про це.

Через деякий час весь матеріал рукавичок починає втрачати цю здатність.  Він стає брудним, видає неприємний запах і абсолютно не ефективний.  Тому ви вирішуєте помити мотоперчаткі так само, як робили це в перший раз.  Вони знову виглядають привабливо, але знову їх матеріал вже не стає водостійким.  Тоді залишається тільки одне, застосовувати для відновлення водовідштовхувальних властивостей мотоциклетних рукавичок обробку спеціальними захисними засобами.

Ізоляція

Крім гарної підкладки на температуру ваших рук великий вплив робить вітер.  Вітер проявляється там, де рукавичка прошита і особливо часто на кінчиках пальців.  На жаль, це саме те саме місце, яке дуже важко зігріти людському тілу.  Тому перевірте, як добре сострочіть мотоперчатка.  Вашим рукам буде дуже холодно, якщо вода зможе проникнути через стібки.

Ремінь зап’ястя

Ці ремені можуть з’єднуватися на з’єднаннях Velcro або на простих кнопках.  Це покращує комфортабельність рукавичок.  Вельми просто зрозуміти, що рукавичка призначена для руки конкретного розміру.  А ремінь на зап’ясток гарантує, що мото рукавички будуть мати ергономічно правильну форму.  Це гарантує, що вони будуть знаходитися в правильному положенні, а всі додаткові накладки безпеки будуть перебувати на потрібному місці.

Якщо виробник потрудився щоб спроектувати мото рукавички з елементами безпеки, то дуже малоймовірно, щоб до складу конструкції не був включений ремінь на зап’ясток.  Але все ж упевніться в цьому.

3. Гід з вибору мотоперчаток: нехай ваші рукавички будуть кращими!

  1. В яких умовах ви збираєтеся використовувати мотоперчатки.
  2. Виберіть розмір мото рукавичок, що відповідають вашим рукам згідно з таблицею розмірів.
  3. Вибрати рукавички з характеристиками, які вам необхідні.
  4. Не забудьте перевірити, що в обраних вами рукавичках ви можете ефективно керувати мотоциклом.
  1. перевірте наявність манжет
  2. чи мають рукавички ремені на зап’ястку
  3. накладки, де і якого типу
  4. як зшиті разом окремі частини рукавичок, якість строчки
  5. яка підкладка (*) водонепроникність матеріалу.


<< Назад