Водіння. Практичний курс

 

Водіння. Практичний курс

 

   Одними з основних складових успішного швидкого навчання керуванню автомобілем в нашій Практичний курс (Водіння)автошколі є наявність таких необходимостей як досвідчений висококваліфікований інструктор водіння і якісний навчальний автомобіль.

   Тому, наша автошкола зробила все, щоб Ви мали можливість вчитися у кращих інструкторів і користуватися кращими авто.  Наші інструктора мають величезний досвід роботи, який становить від 9 до 26 років!  Вони здатні зробити з будь-якого нашого учня першокласного водія.

 Однією з головних переваг нашої автошколи є гнучкий підхід до підбору необхідної кількості занять по водінню.  Базовий курс можна підбирати індивідуально під кожного учня.

 Також індивідуально вибирається і час занять, що дозволяє вибрати найзручніший час для кожного учня.

 Якщо ж учень вже має певний досвід водіння, він має право відмовитися від повного курсу навчання і пройти тільки частину у відповідності зі своїми навичками і знаннями.  У даному випадку розміри оплати будуть зменшені.

 Але варто пам’ятати, що для адекватного оцінювання отриманих навиків весь учбовий процес контролюється внутрішніми іспитами і контрольними перевірки!

 При необхідності, кількість уроків водіння можливо навпаки — збільшити понад базового.  Це залежить від кожного конкретного випадку.

 Внутрішній екзамен з водіння складається з набору стандартних вправ.  Тільки ті, хто його здав, допускаються до іспиту в ВРЕР (колишній МРЕВ).

 Ті, хто не здають його, продовжують навчання до отримання необхідного рівня знань і практичних навичок для успішної здачі іспиту.