Мотоштани

МотоштаныМатеріал виготовлення мотоштанов описаний в попередньому розділі, про мотокуртка.  Мотоштани також можуть бути виготовлені з шкіри або з текстилю.

Проте в даному випадку текстильна лінійка може додатися ще популярним джинси.

На вулицях часто можна побачити, що люди їздять в шоломах і куртках, а на ноги надягають звичайні джинси.

Виглядає це непогано, проте властивості джинсів на стирання нижче мотоштанов.

Якщо ви все ж вирішили використати джинси в якості мотобрюк, то не зайвим буде піддягати під них або поверх наколінники для захисту колін.


Типи мотоштанов

Типы мотоштановЗвичайні штани  — Виглядають непогано, але захисні функції кульгають

Текстильні мотоштани найчастіше виконані з Кордура.  Мають кишені під вбудовану захист колін і стегон.  Захист може бути м’яка і тверда.  Штани такого типу можуть бути довгими і одягатися поверх мотообуві, або ж бути «під чобіт», т.е облягати щільно ногу і закінчуватися трохи вище щиколоток.  Ідеальним варіантом є використання під-і на чобіт.  Такі брюки найбільш популярні для мототуризму.

Останнім часом почали з’являтися на ринку текстильні мотоштани під джинс.  Виглядають вони як звичайні джинси, однак їх захисні властивості знаходяться на високому рівні.

Виды мотоштановШкіряні мотоштани — цей тип брюк зазвичай виконаний «під чобіт», найчастіше використовується з шкіряними мотокуртка, состегіваясь.

Такі штани повинні бути кишені для захисту колін і стегон, а також часто є місця для кріплення слайдерів на колінах, для можливості використання на треку.

Ендуро мотоштани часто виконані з текстильного матеріалу високої міцності, використовуються в мотокросі і ендуро-покатушках.

 Часто такі штани є елементом багатошарової захисту і надягають на наколінники; мають гумові вставки на стегнах і колінах, а замшеві — на внутрішніх поверхнях гомілки, для більшої міцності на стирання і створення більш високого тертя в цих місцях.  Через стійки більшу частину управління технікою на внедороге грають ноги.

Штани від дощу можуть бути частиною комбінезона, або у вигляді окремих штанів.  Вони виконані з тонкого водостійкого матеріалу і використовуються поверх звичайного екіпіровки під час дощу.

Комфорт

Найважливіший параметр для мотоштанов — це комфорт.  При міркою слід звернути увагу на довжину і ширину: вони не повинні бути занадто довгими і широкими, щоб не бовтатися на вітрі.  Якщо мова йде про шкіряних штанях або ендуро, то такі штани повинні сидіти щільно по тілу.  Довгі текстильні мотобрюкі можуть мати додатковий простір, що особливо зручно при далекій дорозі.

Всі щитки повинні бути сертифіковані по CE.

Непогано якщо на штанах будуть присутні світловідбиваючі вставки.

Водонепроникність з часом порушується, в цьому випадку можна використовувати просочення для тканин, поновлюється водонепроникні властивості.  Це стосується тільки текстильних виробів.

Ціна на мотоштани може коливатися від 70 до 250 євро за текстильні вироби, і від 130 до 300 євро за шкіряні.

Вдалого Вам вибору!

<< Назад